Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przyłbice ochronne

( ilość produktów: 7 )

Wyspecjalizowane przyłbice ochronne stanowią komfortowe i nieinwazyjne rozwiązanie do podniesienia poziomu higieny. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu – EfektBHP może zaoferować Państwu szeroki zakres wyposażenia, obejmującego wysokiej jakości przyłbice w licznych wariantach. Dostępne u nas przyłbice na nos skutecznie osłaniają drogi oddechowe przed bezpośrednim kontaktem z zanieczyszczeniami, a jednocześnie pozostają wyjątkowo wygodne i nie zasłaniają twarzy. Komfortowe mini przyłbice to idealny wybór dla osób, które cenią sobie kontakt interpersonalny lub spędzają wiele czasu w miejscach, które wymagają tego typu środków bezpieczeństwa.

Przyłbice zamiast maseczki

Przyłbice na usta i nos często stosowane są jako alternatywy dla powszechnie wykorzystywanych maseczek ochronnych. Oprócz podniesienia komfortu użytkowania, wyposażenie to ma swoje, bardzo wyraźne zalety. Przyłbice ochronne na nos i usta nie utrudniają oddychania, a nosząc je, pozostawia się swoją twarz widoczną. Przyłbice zamiast maseczek stanowią doskonały wybór na dłuższe podróże, prawidłowo przylegając do twarzy, a jednocześnie korzystając bardzo elastycznych drucików, dzięki której dopasować można je bez uwierania głowy użytkownika. Co więcej, maski przyłbice są zaskakująco lekkie, a tworzywa sztuczne, z których są wykonane, można łatwo i szybko zdezynfekować po wcześniejszym użytkowaniu.

Przyłbice na nos i usta

Asortyment EfektBHP obejmujący przyłbice na usta jest bardzo szeroki, obejmując zarówno standardowe modele, jak i przyłbice mini, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o potrzebach najmłodszych. W naszym sklepie każdy będzie miał okazję odszukać przyłbice na brodę dopasowane do własnych potrzeb, dlatego serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi pozycjami w naszym katalogu produktów. Zainteresować mogą Państwa także maseczki FFP3, powszechnie wykorzystywane w tych samych celach. Warto wybrać najlepsze, decydując się na ofertę EfektBHP!

pixel