Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sandały robocze

( ilość produktów: 16 )

Gdy temperatura otoczenia rośnie, zabezpieczenia pracowników mogą powodować poważny dyskomfort przekładający się na ich efektywność i skupienie. Należy zatem dostosować odpowiednie akcesoria i narzędzia do pory roku lub stanowiska, by eliminować najwięcej problematycznych kwestii. Zobacz, jak Twoim specjalistom mogą pomóc sandały robocze i jak wiele interesujących możliwości czeka na Ciebie w EfektBHP.pl.

Sandały robocze męskie

Gdzie i kiedy sandały robocze męskie są obowiązkowym elementem wyposażenia? Wszędzie tam, gdzie temperatura przekracza granice komfortu. Świetnym przykładem są wszelkie rodzaju prace budowlane w okresie letnim (zwłaszcza na dachach i wysokościach), w kotłowniach lub halach produkcyjnych. Przykładów takich przedsiębiorstw i miejsc jest wiele - warto więc podejść do kwestii odzieży roboczej w sposób indywidualny, zapewniając dostęp pracownikom do rozwiązań poprawiających ich komfort i wygodę. Poznaj możliwości, które do zaoferowania mają prezentowane przez nas tanie sandały robocze.

Tanie sandały robocze BHP

Wysokogatunkowe sandały robocze BHP nie muszą być drogie. Udowadniamy to, oferując klientom buty robocze. Letnie sandały dostępne w tej kategorii zostały oczywiście wyposażenia we wszystkie najważniejsze zabezpieczenia. Należą do nich m.in.:

- podeszwy antypoślizgowe (chroniące przed płynami, smarami lub olejami);
- warstwy uniemożliwiające przebicie podeszwy;
- materiały antystatyczne;
- materiały ognioodporne;
- usztywnienia stopy w newralgiczny miejscach.

W naszym asortymencie można znaleźć m.in. sandały robocze renomowanej firmy Kramp, które cechują się bardzo dobrą jakością i trwałością. Więcej informacji czeka na Ciebie w opisach produktów. Skorzystaj z tych danych i skompletuj niezawodny zestaw odzieży roboczej dla pracowników z naszą pomocą.

Oczywiście lekkie sandały robocze to nie jedyne rozwiązanie, które czeka na Ciebie w naszym sklepie. W pozostałych częściach oferty oddajemy do dyspozycji klientów buty robocze BHP w zróżnicowanych wersjach. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że każdy znajdzie model, który spełni jego wymagania - niezależnie od tego, czy buty robocze sandały będą wykorzystywane całorocznie w pomieszczeniach zamkniętych, czy wyłącznie w okresie letnim.

pixel