Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Paski i szelki do spodni BHP

( ilość produktów: 12 )

Utrzymanie odzieży na miejscu w czasie wykonywania trudnych prac ma spore znaczenie dla wygody i bezpieczeństwa. Akcesoria BHP do spodni w postaci szelek i pasków zabezpieczają przed zsuwaniem się odzieży. W ten sposób zapewniają większe bezpieczeństwo i zminimalizują ryzyko wciągnięcia tkaniny do maszyn. Poprawią też komfort pracy nawet w czasie wykonywania czynności w trudnych wymuszonych pozycjach. Innym zadaniem tych akcesoriów jest poprawienie widoczności pracownika.

Szelki do spodni BHP i użytku codziennego

W sklepie efektbhp.pl przygotowaliśmy funkcjonalne szelki do spodni BHP, przydatne w pracy i w czasie wolnym. Szelki oferowane są w dwóch wariantach odblaskowych, które przydadzą się w czasie pracy na budowie, w drogownictwie, a także przy jeździe na rowerze. Z kolei do przytrzymywania spodni w stałym położeniu będą potrzebne szelki z klipsami. Wykonane z poliestru i nici gumowej, gwarantują trwałość i wygodę w wykonywanej pracy.

Funkcjonalne paski do spodni BHP

W naszym asortymencie znalazły się także paski do spodni, których zadaniem jest utrzymanie odzieży na właściwym miejscu. Sprawdzają się do spodni roboczych wykrojonych do wysokości bioder. Mogą spinać także kombinezony i ogrodniczki. Paski do spodni BHP zostały wykonane z mocnej taśmy o szerokości 40 mm w różnych kolorach. Za utrzymanie ich na miejscu odpowiada metalowa gumowana klamra. Paski mają nowoczesny wygląd, są trwałe, a nawet bez problemu można je prać, utrzymując stale w czystości.

pixel