Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Safety Jogger - buty i odzież

( ilość produktów: 83 )

Stopy w miejscu pracy często narażone są na liczne kontuzje związane z uderzeniami, przebiciem ostrym przedmiotem lub przygnieceniem. Dostępne w naszej ofercie Safety Jogger buty pozwolą zminimalizować ryzyko urazu, a większości sytuacji nawet całkowicie je wykluczyć, nawet gdy dojdzie do wypadku.

Safety Jogger buty – specjalistyczna ochrona stóp

Zwykłe buty nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na budowie, w magazynie i wielu innych rodzajach miejsc pracy. Buty robocze z naszego asortymentu zostały tak zaprojektowane, by chronić stopę od góry, z boku i z dołu. Wzmacniana powierzchnia i cholewka, a także wierzchnia część buta chroni stopę przed większością urazów, które mogą się przydarzyć w miejscu pracy. Zadbaliśmy o to, by każdy mógł wybrać taki model, który spełnia jego potrzeby, więc w ofercie mamy buty robocze o zróżnicowanej konstrukcji.

Buty robocze – wiele wariantów

Proponujemy zarówno wersje z niską cholewką i nieco mniejszym zakresem ochrony, jak i z wysoką cholewką chroniącą także kostkę. Ponadto niektóre modele są dodatkowo wzmocnione, chroniąc nawet przed upadkiem bardzo ciężkich przedmiotów.

pixel