Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pas na kręgosłup lędźwiowy do pracy fizycznej

( ilość produktów: 1 )

Prawidłowe zabezpieczenie kręgosłupa podczas dźwigania ciężkich przedmiotów to podstawa w prewencji urazów. W naszym sklepie można znaleźć dedykowane artykuły BHP dla firm i osób prywatnych, takie jak pas lędźwiowy do dźwigania.

Jak działa pas lędźwiowy do dźwigania?

Dedykowany do noszenia ciężkich przedmiotów pas lędźwiowy do pracy znalazł swoje zastosowanie w wielu rodzajach działalności. Można go wykorzystać na placach budowy, w magazynach, czy w działalności produkcyjnej. Jego działanie polega na stabilizowaniu odcinka lędźwiowego kręgosłupa, co minimalizuje ryzyko powstawania nienaturalnych krzywizn podczas dźwigania ciężkich przedmiotów, które mogłyby skutkować poważnymi kontuzjami. Artykuły BHP tego typu mają praktyczne zastosowanie, a z podobnych rozwiązań korzystają także sportowcy podczas podnoszenia ekstremalnych ciężarów, co najlepiej świadczy o skuteczności pasów lędźwiowych.

Artykuły BHP – pas lędźwiowy do pracy wysokiej jakości

Każdy pas lędźwiowy do pracy z naszej oferty charakteryzuje się solidnym wykonaniem gwarantującym nie tylko efektywność w zabezpieczaniu pleców, ale także wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przez co świetnie nadaje się do intensywnej eksploatacji.

pixel