Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koszulki robocze odblaskowe

( ilość produktów: 7 )

Profesjonalne koszulki robocze odblaskowe to część garderoby, która ma za zadanie poprawić widoczność pracowników. Zarówno tkaniny użyte do wykonania koszulek, jak i wykończenia pasami odblaskowymi są doskonale widoczne nie tylko w świetle reflektorów. Dzięki temu odzież odblaskowa robocza poprawia bezpieczeństwo pracowników w zakładach przemysłowych i w drogownictwie, a także prywatnych użytkowników.

Koszulki robocze odblaskowe - rodzaje

W ofercie hurtowni EFEKT BHP znajdują się koszulki robocze odblaskowe w kilku typach. Najważniejszą różnicą jest ich kolorystyka, a koszulki oferowane są w wariancie seledynowym i pomarańczowym. Można wybrać też wielkość odzieży. W naszym sklepie znajdują się wszystkie rozmiary, począwszy od S nawet do 4XL. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać koszulkę dopasowaną do ciała, a tym samym uniknąć niebezpieczeństwa zahaczenia i zerwania jej.

Niezależnie od rozmiaru i kolorystyki, wszystkie koszulki robocze odblaskowe są wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Mieszanka poliestru i bawełny zapewnia trwałość koszulki, a także jej przewiewność. Dodatkową wentylację zapewniają panele siateczkowe po bokach, a na komfort użytkowania wpływa też zaokrąglony kołnierz. Wszystkie koszulki odblaskowe robocze mają poprzeczne pasy z odblaskowego materiału, które gwarantują widoczność nawet po zmroku.

Koszulki robocze odblaskowe - zastosowanie

W większości przypadków robocze koszulki odblaskowe trafiają do przemysłu, a szczególnie do branży budowlanej. Zwiększają bezpieczeństwo osób pracujących w pobliżu dróg, autostrad i parkingów. Są potrzebne również w zakładach przemysłowych i magazynach, gdzie występuje ryzyko kolizji z wózkami widłowymi i pojazdami. Także wizytatorzy i goście w zakładach bywają zobowiązani do włożenia takiego ubioru.

Po koszulki robocze odblaskowe mogą sięgnąć także prywatni użytkownicy. Przydadzą się szczególnie w czasie wycieczek rowerowych, kiedy trasa prowadzi po drogach i chodnikach. Przynajmniej jedna sztuka takiej odzieży powinna znaleźć się w bagażniku samochodu.

pixel