Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Spodnie robocze na szelkach, ogrodniczki

( ilość produktów: 21 )

Komfortowe spodnie robocze ogrodniczki to niezbędny element garderoby w tych profesjach, które wymagają odzieży ochronnej, a także szeregu funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki temu można wykonywać swoje obowiązki z najwyższą starannością. Po spodnie na szelkach, jakie oferujemy na efektbhp.pl, sięgają najczęściej fachowcy, pracownicy budowlani czy też obsługa różnego rodzaju maszyn.

Spodnie robocze ogrodniczki męskie

Ogrodniczki męskie robocze to uniwersalne rozwiązanie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z wytrzymałych materiałów i dodatkowo są wzmocnione w newralgicznych miejscach. Spodnie ogrodniczki robocze posiadają bardzo dużo mniejszych i większych kieszeni, a to pozwala przy sobie mieć różnego rodzaju elementy i narzędzia, które są niezbędne przy pracy. Warto również zwrócić uwagę na szlufki, które umożliwiają zamocowanie akcesoriów. Spodnie robocze ogrodniczki męskie są również wygodne i zapewniają tak ważną w pracy fizycznej swobodę ruchów. Nakolanniki natomiast będą chronić podczas pracy w pozycji klęczącej.

Spodnie na szelkach do pracy

Spodnie robocze ogrodniczki duże rozmiary mają specjalny fason, a dzięki optymalnemu zakresowi regulacji można je dopasować do siebie. Szelki sprawiają, że ubranie zawsze jest na swoim miejscu, a taki krój chroni większą część ciała niż tradycyjne modele. Tego typu specjalistyczne ubrania są szyte z wysokiej jakości materiałów takich jak bawełna, spandex, poliester. Dzięki temu są wygodne, a odblaskowe elementy zapewniają lepszą widoczność. Wybierz spodnie ogrodniczki robocze męskie dla siebie lub swoich pracowników.

pixel