Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Spodnie robocze odblaskowe

( ilość produktów: 14 )

Poprawa widoczności pracownika może mieć wpływ na zwiększenie jego bezpieczeństwa. Warto zatem postawić na dobrą odzież poprawiającą widoczność, jak spodnie robocze odblaskowe. To element wyposażenia BHP, który wykonuje się z odblaskowych tkanin. Dodatkowo pokrywają go elementy odbijające promienie świetlne. Taka budowa zapewnia widoczność nawet w czasie deszczowej pogody, po zmierzchu, a także wewnątrz nieoświetlonych obiektów.

Spodnie robocze odblaskowe - rodzaje

Hurtownia EFEKT BHP oferuje wiele typów odzieży ochronnej, w tym odblaskowe spodnie robocze. Z uwagi na dużą powszechność i różnorodne zastosowanie, odzież oferowana jest w wielu wariantach. Proponujemy kilka modeli, które różnią się krojem i tkaninami wykorzystanymi do ich produkcji. Część z nich nadaje się do bardzo intensywnego użytkowania w trudnych warunkach. Z kolei inne modele przydadzą się podczas wizytacji, dozoru i prac specjalistycznych. Niezależnie od wariantu, wszystkie spodnie robocze odblaskowe gwarantują wysoki komfort użytkowania i są bardzo trwałe.

Różnice między modelami widoczne są także w kolorystyce odzieży. Oferujemy spodnie robocze odblaskowe pomarańczowe i żółte, a dobór konkretnego wariantu może być podyktowany przepisami na budowie. W naszej ofercie znajdują się spodnie w wielu wymiarach, podawanych w jednostkach calowych. Dzięki temu łatwiejszy staje się dobór spodni najlepiej dopasowanych do sylwetki i zapewniających jeszcze większe bezpieczeństwo w czasie pracy.

Spodnie robocze odblaskowe - zastosowanie

Podczas wykonywania swoich zadań pracownicy muszą być widoczni dla kierowców pojazdów i operatorów maszyn. Dlatego profesjonalne spodnie odblaskowe robocze zalecane są przy wykonywaniu konkretnych czynności i zawodów. Najczęściej spodnie robocze męskie odblaskowe stosowane są w budownictwie drogowym. W taką odzież powinni być wyposażeni inni pracownicy branży, a zatem kierowcy cystern, operatorzy maszyn budowlanych i innych pojazdów. Spodnie tego typu zalecane są także na wszystkich placach budowy, w obiektach przemysłowych, a nawet przy pracach wykonywanych w zamkniętych przestrzeniach, magazynach i w przemyśle wydobywczym.

pixel