Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Buty robocze męskie - profesjonalne obuwie budowlane BHP

( ilość produktów: 182 )

W pracy narażonej na wiele niebezpiecznych urazów, pracownik, zgodnie z obowiązującym prawem, ma obowiązek noszenia specjalnego obuwia roboczego, personalnie dopasowanego do rodzaju wykonywanej pracy. Buty BHP profilaktycznie chronią użytkownika przed m.in.:

• urazami chemicznymi oraz mechanicznymi
• wysoką temperaturą połączoną z iskrami i gorącymi odpryskami metali
• niską temperaturą
• prądem elektrycznym
• zniekształceniem kończyn

Markowe buty robocze najwyższej jakości

Buty robocze są bardzo istotnym elementem w pracy zgodnej z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, określonych w polskim prawie. W naszej ofercie, znajdą Państwo najwyższej jakości odzież BHP, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Buty robocze prezentowane w naszym sklepie charakteryzują się wysoką wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii naszych klientów. Co więcej, sklep BHP, jakim jest Efekt BHP, oferuje produkty w konkurencyjnych cenach w porównaniu do innych firm.

Buty robocze BHP z pewnego źródła

Wśród produktów znajdą Państwo buty BHP będące połączeniem najwyższej wytrzymałości na uszkodzenia i rozsądnej ceny. Jako firma z wieloletnim stażem zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne jest bezpieczeństwo w wykonywanej pracy. Z tego względu, gwarantujemy odzież ochronną pochodzącą z zaufanych źródeł, która z zadowoleniem używana jest na całym świecie. Gorąco zachęcamy do zakupu produktów, jakimi są buty robocze BHP, które spełniają wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Buty budowlane zapewniające komfort pracy

Ograniczenie zagrożeń i ochrona to nie wszystko, co powinny zapewniać pracownikom buty robocze BHP. Nie wolno zapominać o tym, że wielogodzinna eksploatacja może powodować dyskomfort lub ból. Warto więc zainwestować w wysokiej klasy buty robocze BHP, które zapewnią również wydajną wentylację, odprowadzanie wilgoci i regulację temperatury. Dzięki temu cały dzień pracy nie będę aż tak dużym wyzwaniem dla Twoich fachowców, którzy będą w stanie skupić się na wykonaniu powierzonych zadań z dbałością o detale!

Przed zakupem butów roboczych, należy zadać sobie pytanie - ile czasu chodzisz w butach roboczych, a ile w obuwiu codziennym. Dobór obuwia roboczego jest najważniejszy.

pixel