Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sandały robocze sportowe

( ilość produktów: 2 )

Szukasz butów na dłuższe piesze wycieczki? Takich, które zapewnią Ci komfort, ale i odpowiednią przewiewność stóp? Sandały robocze sportowe to buty idealne dla Ciebie!

Sandały robocze sportowe użyteczne w każdych warunkach

Wygoda to jedna z cech, na które klienci patrzą szukając odpowiednich sandałów roboczych. Możesz to zyskać wybierając buty robocze sportowe BHP z elastycznymi sznurowadłami, które posiadają regulację zacisku. Sandały te zostały stworzone nie tylko do pracy, ale również możesz ich używać na co dzień. Wygodę zapewniają również gumy o wysokiej elastyczności oraz odpowiednie zabezpieczenie pięty. Podczas spacerów w upalne dni warto poszukać sandałów roboczych sportowych, które posiadają wkładki z elastycznymi poduszkami. Dzięki temu w trakcie spaceru po trudnym terenie, nie odczujesz wstrząsów czy twardego podłoża.

Ważną cechą dla osób o dużej potliwości stóp jest również fakt, że wyściółkę można wymieniać. To pozwala na zachowanie funkcjonalności butów na dłużej. Na efektbhp.pl możesz znaleźć sandały robocze sportowe w wielu wariantach, dzięki czemu zakupy będą udane!

pixel