Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Liny pionowe

( ilość produktów: 12 )

Zadbaj o bezpieczeństwo specjalistów i wykorzystuj certyfikowane liny pionowe wykonane z niezawodnych tworzyw oraz z zachowaniem dbałości o detale. Praca na wysokościach nie jest prosta. Wiąże się ona z ogromną odpowiedzialnością, wieloma utrudnieniami i stresem, który może powodować komplikacje. Zapewniając pracownikom narzędzia i akcesoria gwarantujące im maksymalny poziom ochrony, ograniczasz ryzyko potencjalnego wypadku. Zobacz, jak dzięki temu poprawisz morale zespołu, który będzie mieć pewność, że dbasz o ich zdrowie i życie.

Liny pionowe zgodne z normami

Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. liny półstatyczne i statyczne. Oznacza to, że nie są one produktami rozciągającymi się na skutek obciążenia (nawet w przypadku maksymalnego poziomu dla danego produkty, np. 50-150 kg). Wartość wydłużenia dla liny półstatycznej, nie może przekraczać 5%. Jeśli więc jej długość wynosi 100 m, po dociążeniu nie przekroczy ona granicy dodatkowych 5 m. Warto zaznaczyć także, że liny półstatyczne muszą być zgodne z normą EN 1891 (PN-EN 1891:2002) i posiadać certyfikację CE. Korzystając więc z EfektBHP.pl, otrzymujesz gwarancję, że nasz asortyment spełnia najsurowsze normy i standardy.

Posiadamy w ofercie liny pionowe marki Irudek. Jeśli masz doświadczenie w pracy na wysokościach, na pewno nie musimy Ci jej przedstawiać. Jeżeli jednak dopiero zaczynasz, wiedz że jest to międzynarodowa grupa z ponad 30-letnim doświadczeniem. Możesz więc w pełni zaufać produktom sygnowanym logo tej firmy. My zrobiliśmy to wiele lat temu i dziś mamy pewność, że była to właściwa decyzja.

W EfektBHP.pl mamy wszystko, czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas m.in. sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, dzięki któremu realizacja najbardziej skomplikowanych zadań będzie w ogóle możliwa. Wybierz więc liny kotwiczące, szelki i wiele innych elementów wyposażenia, dzięki którym wyeliminujesz ryzyko wypadku. W razie pytań skontaktuj się z nami. Z przyjemnością znajdziemy odpowiednie rozwiązania i pomożemy Ci zrealizować zamówienie od A do Z.

pixel