Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stoły warsztatowe robocze ciężkie

( ilość produktów: 2 )

Solidny i ciężki stół warsztatowy to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu, a także budynku produkcyjnego. W naszej ofercie można znaleźć stół warsztatowy metalowy w wielu wariantach jeśli chodzi o wielkość.

Stół warsztatowy metalowy – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Dostępny u nas stół warsztatowy metalowy niezależnie od modelu wykonany jest w taki sposób, by zapewniać komfort prazy przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki temu, że każdy stół warsztatowy z szufladami jest bardzo ciężki i waży ponad 100 kg, jest też stabilny, co pozwala wykonywać na nim pełne spektrum pracy włącznie z użyciem ciężkich urządzeń.

Stół warsztatowy z szufladami – duża pojemność i wygoda

Stół warsztatowy z szufladami z naszego asortymentu został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w warsztatach wykorzystujących ciężki sprzęt. Każda szuflada została osadzona na prowadnicach o nośności rzędu kilkudziesięciu kilogramów. Łączna nośność stołu w zależności od modelu może wynosić nawet tonę. Sam blat również wytrzyma bardzo duże przeciążenia, gdyż wykonywany jest z solidnej sklejki o grubości kilku centymetrów.

pixel