Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Słuchawki ochronne i zatyczki do uszu

( ilość produktów: 22 )

Naszym priorytetem jest zapewnienie Twojego bezpieczeństwa pracy. Dlatego w ofercie efektbhp.pl nie mogło zabraknąć także słuchawek i zatyczek, które chronią podczas pracy Twój słuch gdy natężenie hałasu jest wyższe niż przeciętne. W tym dziale znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości słuchawki ochronne profesjonalne spełniające niezbędne normy oraz przyjemne dla skóry, zapewniające wysoki poziom tłumienia hałasu profesjonalne zatyczki do uszu zgodne z normą EN 352-2. I te i te dostępne w różnych modelach – każdy zaprojektowany został z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Na pewno wybierzesz spośród nich idealne dla siebie słuchawki ochronne lub dobre zatyczki do uszu.

Słuchawki profesjonalne ochronne

W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać m.in. słuchawki regulowane, ze składanym pałąkiem, dielektryczne, posiadające dodatkowe wzmocnienia oraz wentylację lub z mocowaniem na kask. Oferujemy wiele możliwości.

Niezależnie od tego, czy słuchawki mają wytrzymać ekstremalne warunki i mają być przeznaczone dla środowisk pracy o wyjątkowo wysokim poziomie hałasu, czy też mają spełniać swoje zadanie przede wszystkim w redukcji szumów i chronić przed umiarkowanym hałasem z zewnątrz, znajdziesz u nas słuchawki na miarę swoich potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z wytrzymałych komponentów, bo zależy nam na Twoim bezpieczeństwie i satysfakcji z zakupu.

Profesjonalne zatyczki do uszu

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na zatyczki do uszu wielorazowe. Specjalnie ukształtowane, z uchwytem ułatwiającym wprowadzenie do kanału słuchowego, wykonane z bardzo miękkiego materiału. Posiadamy też w ofercie klasyczne zatyczki, idealnie spełniające swoją rolę także jako zatyczki do uszu na noc, a także nowość w naszym sklepie: dozownik do zatyczek mieszczący do 750 sztuk z mocowaniem do ściany.

Niezależnie od tego, czy obiektem Twoich poszukiwań są profesjonalne zatyczki do uszu do spania, czy też najbardziej wytrzymałe słuchawki do zadań specjalnych, jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

pixel