Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kaski ochronne

( ilość produktów: 46 )

Kask wspinaczkowy przyda się każdej osobie, która chce zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas wykonywania prac na wysokościach. To doskonała ochrona przed upadkiem, dzięki której można poczuć się pewniej i prawidłowo wykonać powierzone obowiązki służbowe. Kaski charakteryzują się różnymi trybami mocowania, które można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Są także wyposażone w specjalne potniki, wykonane z gąbki. Dzięki temu swoją pracę da się wykonywać w bardzo komfortowych warunkach, nawet w okresie letnim. Kask do prac na wysokościach przyda się zarówno podczas pracy na zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach. Tworzone są z solidnych i niezawodnych materiałów, dlatego gwarantują dużą wytrzymałość.

Profesjonalny kask do prac na wysokościach

Kask wspinaczkowy świetnie dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, a więc nie będzie żadnym problemów ze swobodnym noszeniem takiego produktu. Przydaje się na magazynach, w przemyśle czy też w branży alpinistycznej. Kask do prac na wysokościach cechuje się również obecnością specjalnego paska odblaskowego, który przydaje się przede wszystkim na mniej oświetlonych powierzchniach. Dzięki temu pracownicy są dobrze widoczni, nawet z dalszej odległości. Sklep BHP dysponuje wieloma modelami takich kasków, więc zainteresowani mogą je bezproblemowo dobierać pod kątem swoich upodobań lub konkretnych parametrów technicznych. Kaski są niepalne, a dodatkowo można ich używać zarówno przy bardzo niskich temperaturach, jak i tych wysokich. Są też niezwykle odporne na różnorodne uszkodzenia i uderzenia, nawet z większej wysokości. 

Jak wybrać kask do prac na wysokościach? Zwróć uwagę na jego kolor. Chociaż nie zostało to określone zgodnie z ustawą, większość specjalistów i firm trzyma się założeń, że kask do prac na wysokościach w konkretnym kolorze, odpowiada zadaniom, które pracownik realizuje w danym miejscu. Każdy zespół powinien ustalić to w sposób indywidualny. Dzięki temu zachowanie bezpieczeństwa, czy nawet komfortu pracy będzie o wiele prostsze. Po jednym spojrzeniu będzie wiadomo, jaki specjalista znajduje się w konkretnym miejscu.

Profesjonalnej klasy kaski ochronne stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia ochronnego. Każdy fachowiec pracujący w potencjalnie niebezpiecznych warunkach powinien mieć własny hełm ochronny na wyposażeniu, aby ograniczyć ryzyko uszczerbku na zdrowiu wywołanego obrażeniami głowy. Jeśli interesuje Państwa najwyższa jakość oraz przystępna cena, serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem BHP Efekt. Nasz sklep dysponuje szeroką ofertą obejmującą kaski ochronne od renomowanych producentów takich jak Cerva, Delta Plus czy Irudek, dlatego serdecznie zachęcamy do sprawdzenia parametrów technicznych poszczególnych pozycji w naszym katalogu produktów - z pewnością nie będą Państwo rozczarowani!

Kaski ochronne budowlane

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa w miejscu pracy pełnią kaski budowlane. W trosce o zapewnienie naszym klientom najlepszej ochrony, w nasz asortyment włączyliśmy wyłącznie te hełmy ochronne, których parametry spełniają najwyższe standardy. Produkty dostępne w naszym sklepie cechują się dużą wytrzymałością, a także wieloletnią żywotnością. Ich solidna konstrukcja uzupełniona jest o dodatkowe elementy - w ofercie BHP Efekt odszukają Państwo między innymi kaski ochronne ze specjalnym wizjerem do pracy w łuku elektrycznym, uniwersalnymi okularami, czy specjalnym systemem regulacji rotor baseball. Każdy klient będzie miał okazję odszukać u nas takie wyposażenie, jakie spełni jego wymagania!

Niezastąpiona ochrona głowy

Warto zdecydować się na kaski ochronne dostępne w ramach asortymentu, gdyż jest to niezawodne i przystępne cenowo rozwiązanie dla profesjonalistów. Wyposażenie to zapewnia nie tylko wysokie bezpieczeństwo podczas pracy, ale i wygodę i komfort, korzystając ze sprawnej regulacji, dzięki której bez problemu można dopasować je do głowy. Asortyment BHP Efekt to doskonały wybór dla każdego fachowca - serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i złożenia własnego zamówienia!

Sięgnij po niezbędny zestaw. W tej kategorii znajdziesz wiele kasków, które perfekcyjnie sprawdzą się w trakcie prac na wysokościach.

pixel