Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

DELTA PLUS

( ilość produktów: 49 )

Marka Delta Plus Polska to firma, która może pochwalić się ponad 40-letnią obecnością w branży ochrony ludzi i miejsc pracy. Jest to działalność odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i dystrybucję asortymentu dla pracowników, którzy potrzebują zabezpieczenia w trakcie realizacji powierzanych obowiązków – np. na placach budowlanych itp. W EfektBHP.pl wiele lat temu zaufaliśmy marce Delta Plus. Dziś mamy pewność, że była to słuszna decyzja. Gwarantujemy więc, że jej asortyment spełni również oczekiwania Twojego zespołu.

Czym charakteryzuje się asortyment marki Delta Plus?

Najwyższą jakością wykonania. Świadczą o tym m.in. atesty i certyfikaty bezpieczeństwa eksploatacji, które wystawione były na podstawie szczegółowych badań. Firma Delta Plus to przedsiębiorstwo, którego asortyment znaleźć można w ponad 110 krajach z 45 dystrybucyjnymi spółkami zależnymi, a w jej ofercie czeka na Ciebie taki wachlarz produktów jak:

Okulary ochronne

Delta Plus okulary ochronne do pracy są niezbędnym elementem zestawu odzieży ochronnej i należy je stosować, aby chronić oczy przed uszkodzeniami. Chronią one użytkowników przed promieniowaniem UV, wodą, ciałami obcymi, ciałami stałymi i wilgocią oraz materiałami, które mogą przedostawać się do oczu, podrażniając je lub nawet prowadząc do poważnych urazów oczu.

Kaski ochronne

Okulary Delta Plus to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie marki. Kaski ochronne to kolejny element niezbędnego zestawu. Konieczne są one do ochrony głowy, karku i twarzy przed szkodliwymi warunkami, z czego najpopularniejszymi są odpryski, iskry i odłamki. Sprawdź więc, dlaczego warto inwestować w kaski ochronne marki Delta Plus.

Buty ochronne

Buty ochronne to obuwie stosowane w celu wzmocnienia i zabezpieczenia stopy przed szkodliwymi warunkami. Są one dostosowane do różnych rodzajów prac, w których wykonywane są określone typy zadań – w zależności od stosowanych zagrożeń. Przykłady obejmują obuwie do pracy, obuwie do prac przy instalacji elektrycznej, obuwie do prac w wysokich temperaturach, a także obuwie ochronne do prac w określonych mokrych warunkach. Zobacz więc, który model wybrać w EfektBHP.pl.

pixel