Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czapki robocze z daszkiem i zimowe

( ilość produktów: 13 )

Doskonale wiemy, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna, dlatego zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się również robocze czapki z daszkiem. W naszym sklepie efektbhp.pl znajdziesz wiele modeli: klasyczne z daszkiem, fullcap, kapelusze, a nawet czapki z nausznikami. Każda z nich o odmiennej specyfikacji, spełniającej najwyższe standardy. Bo zależy nam na tym, żebyś otrzymał produkt najlepszej jakości.

Robocze czapki z daszkiem

Różnorodność wyboru sprawia, że niezależnie od funkcji, jaką mają spełniać czapki z daszkiem robocze, w naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie nasze czapki robocze z daszkiem są unisex i są dostępne w wielu kolorach, również odblaskowych. Wiemy, co jest ważne dla naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego również na czapkach oferujemy możliwość naniesienia nadruku wybraną metodą.

Odzież robocza, którą dostarczamy, jest wyjątkowo mocna i wytrzymała, zapoznaj się z naszymi produktami już teraz. Jesteśmy przekonani, że zachwycą Cię swoją jakością.

pixel