Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zarękawki ochronne antyprzecięciowe

( ilość produktów: 4 )

Zarękawniki ochronne antyprzecięciowe to akcesoria wchodzące w skład środków ochrony indywidualnej. Stanowią przedłużenie rękawic. Chronią przed przecięciem, poparzeniem czy zamoczeniem skóry, dzięki czemu zmniejszają ilość wypadków w zakładzie oraz podnoszą komfort pracy pracowników.

Oferowane modele są wykonane z różnych materiałów. Należy do nich tkanina Kevlar®, która chroni przed skaleczeniem i poparzeniem, Tyvek® odporna na zabrudzenia i zapylenie oraz folia HDPE mająca właściwości wodoodporne. Zarękawniki ochronne dostępne są w różnych rozmiarach, mają długość od 250 mm do 559 mm. To szeroko stosowana odzież robocza w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, logistycznym, czy rolniczym.

Zarękawki ochronne wodoodporne

W naszej ofercie znajdziesz zarękawniki ochronne o właściwościach wodoodpornych. Najczęściej są one stosowane w laboratoriach i w przemyśle spożywczym. Chronią pracowników przed długotrwałym zamoczeniem skóry, pozytywnie wpływając na komfort pracy. Dokładnie przylegają do rąk, dzięki czemu nie krępują ruchów. Wszystkie oferowane przez nas zarękawki ochronne posiadają Deklarację Zgodności i są dopuszczone do użytkowania na terenie Unii Europejskiej.

pixel