Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Płaszcze przeciwdeszczowe robocze BHP

( ilość produktów: 1 )

Gdy warunki atmosferyczne stają się problematyczne dla pracowników, płaszcze przeciwdeszczowe BHP stają się podstawowym elementem zestawu ich wyposażenia.

Przygotowaliśmy w tej części sklepu EfektBHP.pl propozycje pochodzące od najlepszych producentów w branży i połączyliśmy je z atrakcyjnymi cenami – tworząc tym samym ofertę spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przekonaj się o tym na własne oczy i skorzystaj z produktów, które cieszą się uznaniem użytkowników.

Płaszcze przeciwdeszczowe robocze

Gdy deszcz nabiera na sile, standardowa kurtka może okazać się niewystarczająca. Warto na sytuacje przygotować zarówno siebie, jak i zespół swoich pracowników – wyposażając ich m.in. w wysokogatunkowe płaszcze przeciwdeszczowe od EfektBHP.pl.

Wszystkie płaszcze przeciwdeszczowe męskie i pozostała odzież przeciwdeszczowa robocza (tj. spodnie i kurtki) w EfektBHP.pl to asortyment certyfikowany. Oznacza to, że został on wyprodukowany z zachowaniem najwyższych standardów jakości – o czym świadczą m.in. wyniki badań laboratoryjnych, które potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania, elastyczność tworzyw, wytrzymałość na uszkodzenia i odporność na kontakt z warunkami atmosferycznymi (w tym z deszczem, wiatrem i różnicą temperatur). Mówi o tym m.in. norma EN-ISO 13688: 2013, UNE-EN 343: 2004 i Dyrektywy 89/686. Więcej szczegółów na temat jakości i samego asortymentu (tj. płaszcze przeciwdeszczowe) znaleźć można w opisie, który dostępny jest w karcie produktu.

Jako zespół doświadczonych ekspertów, w razie potrzeby wsparcia świadczymy usługi fachowego doradztwa zakupowego. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania oraz znamy znaczenie odzieży przeciwdeszczowej w trakcie pogorszenia stanu pogody. Nie czekaj i skontaktuj się zatem z nami już teraz – chętnie zapoznamy się z Twoimi indywidualnymi kryteriami wyboru i na tej podstawie skompletujemy wspólnie idealny zestaw wyposażenia. Płaszcze przeciwdeszczowe BHP to w końcu niejedyny produkt, który mamy do zaprezentowania w sklepie EfektBHP.pl.

pixel