Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości

( ilość produktów: 272 )

Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości dzieli się na wiele różnych produktów. Zainteresowane osoby mogą zainwestować w ewakuacyjne urządzenia zjazdowe, samohamowne urządzenia z wciągarkami, profesjonalne szelki bezpieczeństwa czy też transportowe pasy z napinaczami. Sprzęt ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dlatego użytkownicy stają przed szansą korzystania z niego przez wiele długich miesięcy. Produkty służą przede wszystkim do realizowania ewakuacyjnych oraz awaryjnych zjazdów z dużej wysokości. Sprzęt charakteryzuje się niezawodnością, ponieważ maksymalne obciążenie w przypadku urządzeń zjazdowych wynosi dużo ponad 100 kilogramów. To sprawdzona ochrona przed upadkiem, która przyda się zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym pracownikom.

Profesjonalny sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości

Sklep BHP dysponuje wieloma różnymi modelami wymienionych wyżej sprzętów, dlatego dopasowanie ich do swoich konkretnych potrzeb nie powinno być żadnym wyzwaniem. Konstrukcja poszczególnych produktów opiera się na podążaniu za kolejnymi ruchami pracownika. Dzięki temu użytkownicy nie narażają się na upadki z większych wysokości i mogą optymalnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości zdobywają uznanie głównie ze względu na swoją lekkość, swobodę użytkowania, innowacyjność oraz wytrzymałość. Sprawdzi się przy wielu czynnościach alpinistycznych. Dodatkowym atutem wymienionych produktów jest to, iż umożliwiają sprawną ewakuację np. na płaszczyznach pochyłych. Urządzenia wyposażone są w nowoczesne systemy antypaniczne.

Praca na wysokości to ogromny stres związany z możliwymi konsekwencjami wypadku. Należy zatem wykorzystać profesjonalnie zaprojektowany sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, który wykonany został z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i sprawdzonych rozwiązań.

Jeśli szukasz tego typu akcesoriów i narzędzi, jesteś w odpowiednim miejscu. Sklep EfektBHP.pl to miejsce tworzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci skompletować zestaw i zrealizować zamówienie!

pixel