Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sandały robocze O1

( ilość produktów: 1 )

Czujesz opór myśląc o pracy w lato ze względu na grube obuwie robocze? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego! Sandały robocze O1, które zostały wyprodukowane do trudnych zadań w ciepłe dni. Sprawiają, że stopa ma czym oddychać, dzięki czemu praca jest bardziej komfortowa.

Niezawodne sandały robocze O1

Co sprawia, że sandały robocze są tak przewiewne? Jedną z głównych zalet jest fakt, że posiadają liczne wycięcia oraz otwory wentylacyjne w cholewce. Zapewniają w ten sposób maksymalny dostęp powietrza, dzięki czemu stopa nie poci się. Sandały robocze O1 przeznaczone są do użytku codziennego, nawet do pracy w nocy, a pozwala na to fakt posiadania elementów odblaskowych po bokach cholewek.

Dla wielu fachowców jedną z najważniejszych cech obuwia roboczego jest plamoodporność. Przy pracy z różnymi substancjami, buty szybko się brudzą. Dlatego warto zainwestować w sandały robocze O1, które są odporne na plamy ze smaru, oleju czy paliwa, jednocześnie posiadając antypoślizgową i antystatyczną podeszwę.

Na efektbhp.pl znajdziesz buty zapinane na rzepy lub na sprzączki, które możesz dowolnie regulować w zależności od grubości Twojej stopy.

pixel