Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Noże bezpieczne

( ilość produktów: 10 )

Praca na magazynie, przy zaklejaniu paczek, bądź rozpakowywaniu palet, bez wyposażenia we właściwy sprzęt, może wiązać się z ryzykiem skaleczenia. Aby zapobiegać niebezpiecznym ranom, specjalnie dla Państwa oferujemy bezpieczne noże bhp, które znacznie zredukują ewentualność wypadku. Sprawdź dostępne rodzaje noży i wybierz ten, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Chroń swoich pracowników - wybieraj bezpieczne noże z EfektBHP.pl

Noże bezpieczne są projektowane w taki sposób, aby zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom. Pośród naszej oferty znajdziesz noże ze specjalnym mechanizmem blokującym, który uniemożliwia otwarcie noża podczas użytkowania, noże z otulinami na rękojeści, bądź noże z zaokrąglonymi końcówkami, które zmniejszają ryzyko skaleczenia. A wszystko po to, by zapewnić Tobie i Twoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybieraj pośród różnorodnych egzemplarzy.

  • Noże bezpieczne z ukrytym ostrzem. Specjalny mechanizm tego rodzaju urządzenia pozwala na bezpieczne schowanie ostrza noża w rękojeści lub obudowie. Taki nóż minimalizuje ryzyko skaleczenia podczas transportu - nie wymusza bowiem utrzymania go w otwartej pozycji. Może być wyposażony w dodatkowe funkcje, tj.: zaczep do paska lub klips do mocowania do ubrania, by wygodne przenosić nóż podczas podróży lub innych aktywności.
  • Noże bezpieczne w kształcie długopisu to rodzaj noża, który ma kształt podobny do długopisu i jest przeznaczony do użytku w miejscach, gdzie istnieje potrzeba dyskretnego i bezpiecznego narzędzia. Tego rodzaje noże bezpieczne są idealne do cięcia kartonów, drobnych prac, otwierania paczek, czy cięcie taśm klejących.
  • Nóż bezpieczny z mechanizmem sprężynowym to rodzaj noża, który utrzymuje jego ostrze w pozycji zamkniętej podczas użytkowania. Aktywacja ostrza musi być świadoma, a odpowiednie zabezpieczenia zapobiegają przed przypadkowym otwarciem.

Zarówno te, jak i inne rodzaje noży i artykuły BHP znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zapoznaj się z dostępnymi egzemplarzami i świadomie zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

pixel