Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Irudek Polska

( ilość produktów: 265 )

Hiszpańska marka Irudek jest jednym z liderów na rynku produktów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, takich jak liny asekuracyjne, amortyzatory, zatrzaśniki, szelki i kompletne zestawy dla pracowników wysokościowych.

Firma została założona w 1989 roku, w kraju Basków, w mieście Tolosa. Dzięki stałemu rozwojowi i wysokiej jakości oferowanych produktów ze swoją ofertą szybko dotarła na rynki zagraniczne, w tym na rynek polski.

Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości Irudek

Oferta Irudek Group z roku na rok jest coraz bogatsza, ale podstawą asortymentu firmy pozostają akcesoria przeznaczone do indywidualnego zabezpieczenia osób pracujących na wysokości. Wśród popularnych na polskim rynku produktów marki Irudek znajdują się m.in. różnego rodzaju linki, amortyzatory z liną, zawiesia, taśmy kotwiące, a także szelki bezpieczeństwa, systemy wjazdowe i zjazdowe do ewakuacji i kaski. Irudek Polska oferuje również pomocnicze akcesoria w formie czapek, okularów ochronnych, masek z filtrami różnych typów i inne. Na liście produktów sprzedawanych przez hiszpańską firmę nie mogło zabraknąć także profesjonalnych trójnogów, urządzeń samohamowanych oraz sprzętu do kotwienia.

Poznaj najpopularniejsze wersje profesjonalnego sprzętu chroniącego przed upadkami z wysokości Irudek Group. Zamów potrzebny sprzęt, korzystając z bogatej oferty sklepu EfektBHP.pl i nie przepłacaj! U nas zamówisz wszystkie podstawowe akcesoria Irudek, dzięki którym praca na wysokości, zwłaszcza na budowach, mostach, masztach i dachach, będzie bezpieczniejsza.

pixel