Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamizelki robocze zimowe

( ilość produktów: 1 )

Ciepłe kamizelki robocze zimowe to element garderoby, który zapewnia komfort cieplny, nie ogranicza ruchów, a także pozwala przy sobie mieć wszystkie niezbędne rzeczy. To kolekcja dla pań i panów, która jest niezbędna przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym. Są też oczywiście takie zakłady pracy, w których obniżona temperatura wymusza to, że ocieplana odzież wierzchnia robocza, jaką oferujemy na efektbhp.pl, jest stosowana przez cały rok.

Kiedy warto sięgnąć po kamizelki robocze zimowe?

Zadaniem bezrękawnika jest przede wszystkim zabezpieczyć ciało przed chłodem. Klasyczny fason, kieszenie i odblask sprawiają, że kamizelki robocze zimowe stają się multifunkcjonalnym dodatkiem, a przy wielu aktywnościach będą zdecydowanie wygodniejsze niż kurtki oraz efektywniejsze niż polary. To sportowe fasony, a modne pikowania sprawiają, że prezentują się niemalże jak miejskie bezrękawniki. Zobacz, która odzież wierzchnia robocza będzie optymalna dla Twoich pracowników.

W okresie zimowym komfort pracy mogą poprawić kamizelki robocze zimowe. Bezrękawniki ocieplane zatrzymają większą ilość ciepła przy ciele i zapobiegną wychłodzeniu. Stanowią też dobre zabezpieczenie przed podmuchami mroźnego wiatru, a ich konstrukcja pozwala na ubieranie odzieży na górę innych elementów stroju roboczego. Kamizelki sprawdzą się głównie w czasie prac polowych, prowadzonych w nieogrzewanych pomieszczeniach, a także w przypadku doraźnego opuszczania hali fabrycznej i magazynowej.

Kamizelki robocze zimowe w sklepie efektbhp.pl

W ofercie naszego sklepu znalazły się kamizelki spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa pracy. Odzież jest wykonana z pyłoszczelnej i wiatroszczelnej tkaniny, a dodatkowo ma podszewkę ocieplającą od spodu. Dzięki kontrastowym przeszyciom i zastosowaniu taśm odbijających promienie świetlne kamizelki mogą funkcjonować jako odzież odblaskowa robocza. Oferujemy kamizelki w nowoczesnym uniwersalnym kroju i we wszystkich standardowych rozmiarach.

pixel