Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maski pełnotwarzowe

( ilość produktów: 3 )

Profesjonalne maski pełnotwarzowe to sprzęt zwiększający bezpieczeństwo pracy w trudnych warunkach, zabezpieczający oczy i skórę twarzy przed odpryskami oraz unoszącymi się w powietrzu substancjami chemicznymi i biologicznymi, które mogą wniknąć do organizmu również przez drogi oddechowe.

Maski pełnotwarzowe BHP

Do dyspozycji klientów sklepu efektbhp.pl przygotowaliśmy profesjonalne maski pełnotwarzowe w rozmiarze uniwersalnym, z szybką i filtrami wychwytującymi z powietrza substancje potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia, w tym różnego rodzaju bakterie i wirusy. Maski ochronne pełnotwarzowe to sprzęt przeznaczony do stosowania w miejscach zwiększonego ryzyka zakażenia, uszkodzenia wzroku lub skóry twarzy - do użycia w niebezpiecznym środowisku pracy, w którym tradycyjne maski jednorazowe wydają się zabezpieczeniem niewystarczającym.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i zamów wygodną w użyciu, skuteczną maskę pełnotwarzową wraz z dedykowanymi jej z akcesoriami. W sklepie znajdziesz m.in. specjalne osłonki na szybki pasujące do tego typu masek, które chronią przed rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Polecamy również nasze ochronne maseczki jednorazowe.

pixel