Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Środki ochrony twarzy i oczu BHP

( ilość produktów: 93 )

Efektbhp.pl dostarcza najlepsze rozwiązania w zakresie odzieży ochronnej i akcesoriów. W naszym sklepie oferowane są najwyższej jakości środki ochrony twarzy i oczu dostarczane przez topowych producentów.

Czym charakteryzuje się solidny sprzęt ochrony twarzy i oczu?

Dostarczane przez nasz sklep produkty spełniające wszystkie normy BHP to profesjonalny sprzęt ochrony twarzy i oczu wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nasz asortyment pochodzi od najbardziej znanych producentów oferujących różne modele okularów. Są to wyroby wykonane ze specjalnych materiałów, które gwarantują bardzo wysoką odporność fizyczną. Nasze gogle i okulary skutecznie chronią przed odpryskami różnych materiałów podczas prac budowlanych i nie tylko. Zabezpieczają także przed uderzeniami małych kamyków i przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Ochrona oczu i twarzy dzięki solidnym okularom

Przeglądając nasz katalog znajdą Państwo zróżnicowane przeznaczeniem i stylistycznie okulary, a także gogle. Nasza oferta to ochrona oczu i twarzy dla spawaczy, elektryków, pracowników budowlanych, ale również sportowców. Proponujemy m.in.:

  • okulary sportowe ochronne
  • okulary przeciwsłoneczne ochronne do pracy
  • okulary spawalnicze z wymienną powłoką

W sklepie Efektbhp.pl znajdą Państwo także okulary przyciemniane z regulacją zauszników, które lepiej dopasowują się do głowy. Dzięki temu ochrona oczu i twarzy BHP będzie bardziej pewna. To wyroby marek tak znanych jak Bolle Safety, Cerva, Delta Plus lub Irudek, co gwarantuje ich długą eksploatację.

Asortyment naszych produktów jest stale powiększany. Dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu!

pixel