Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

JHK Polska

( ilość produktów: 107 )

JHK to firma odpowiedzialna za produkcję odzieży funkcjonalnej (robotniczej lub reklamowej), która może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem. Jej początki sięgają Hiszpanii z lat 1980-1990. Dziś JHK Polska to jeden z najpopularniejszych producentów, którego asortyment cieszy się szczególnie dużym uznaniem konsumentów i przedsiębiorców. Skorzystaj z potencjału, który czeka na wyciągnięcie ręki! Sprawdź, co przygotowaliśmy w ofercie EfektBHP.pl!

JHK Polska – Odzież robocza zaprojektowana z myślą o przedsiębiorcach!

Trzy dekady funkcjonowania umożliwiły dynamiczny rozwój oraz szeroki wybór produktów marki JHK. Sklep EfektBHP.pl to z kolei miejsce, w którym nie mogło zabraknąć produktów odzieżowych, wybieranych przez większość firm. Poznaj produkty, które czekają na Ciebie w tej kategorii!

O jakości wyrobów JHK Polska świadczą m.in. certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Należą do nich m.in.: BKMEA i Oeko Tex. Potwierdzają one, że produkowana odzież i akcesoria wolne są od substancji szkodliwych (w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie użytkowników). Ponadto należy wskazać również na certyfikat Accredited by Enac – działający w oparciu o ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004.

Nie czekaj i postaw na nasz sklep. JHK to nie tylko koszulki reklamowe! Przekonaj się o tym na własne oczy już teraz.

pixel