Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wkładki do butów

( ilość produktów: 11 )

Przygotowaliśmy dla Ciebie osobny dział z wkładkami do obuwia, ponieważ jedną z naszych misji jest zmaksymalizowanie komfortu oraz zmniejszenie zmęczenia Twoich stóp. Wkładki żelowe do butów wspierają ustawienie stopy w naturalnej, zdrowej pozycji. Chronią kolana, biodra i kręgosłup przed mikrowstrząsami oraz redukują bóle stawów. Dodatkowym atrybutem jest odprowadzanie wilgoci – cały dzień spędzony w butach przekłada się na dyskomfort, nieprzyjemny zapach, a nawet na powstanie odparzeń i otarć skóry. Wkładki do butów żelowe skutecznie odprowadzają wilgoć, dzięki czemu redukują ten efekt.

Wkładki żelowe do butów

Zadbaliśmy o każdy możliwy aspekt i dostarczyliśmy Ci w naszej ofercie różnorodne wkładki do butów, by poprawić Twoje samopoczucie. Na stronie efektbhp.pl dajemy Ci możliwość wyboru spośród wielu rodzajów wkładek. Znajdziesz tu m.in. wkładki piankowe, filcowe czy z wypustkami masującymi. Wkładki antybakteryjne, antyseptyczne, profilowane i z wyciągiem z aloesu. Nie ma takiego dyskomfortu stopy, któremu nie bylibyśmy w stanie zaradzić dzięki naszym wkładkom do butów. Przekonaj się sam, jak wiele jesteśmy w stanie zdziałać dla dobra Twoich stóp.

Pozwól nam zadbać o komfort swoich stóp i sprawdź nasze żelowe wkładki do butów. Szczególnie polecamy je osobom, które przez wiele godzin w ciągu dnia noszą zamknięte buty robocze BHP, ale także wszystkim tym, których praca wymaga długotrwałego stania na twardym podłożu, lub osobom, które po prostu oczekują od butów czegoś więcej.

pixel