Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rękawice antyprzecięciowe

( ilość produktów: 22 )

Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa w pracy warto stosować wysokiej jakości rękawice antyprzecięciowe, które skutecznie ochronią dłonie przed skaleczeniem.

Wytrzymałe rękawice antyprzecięciowe

Wiele powszechnie stosowanych maszyn i narzędzi posiada ostre elementy, dlatego nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do wypadku. Oferowane przez nas rękawice ochronne to produkty o profesjonalnych standardach technicznych, wyróżniające się wyjątkową odpornością na ścieranie, przebicie, roztarcie czy przecięcie. Wykonane są one z wytrzymałych materiałów, głównie syntetycznych włókien w różnych powłokach.

Świetna ochrona, jaką zapewniają rękawice antyprzecięciowe dostępne w ramach naszego asortymentu, to jednak nie jedyna z ich zalet. Są to elementy ochronnego stroju roboczego, stąd duży nacisk także na komfort i swobodę ruchów. Z uwagi na wygodny, wyspecjalizowany krój, rękawice te pozwalają na bezproblemowe wykonywanie wielu prac manualnych, nie ograniczając zakresu ruchów dłoni, a także pozwalając na dobre czucie trzymanego przedmiotu. Co więcej, wyróżniają się one świetnym dopasowaniem do kształtu dłoni, głównie za sprawą specjalnych usprawnień, takich jak elastyczne materiały czy ściągacze.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z konkretnymi pozycjami w ofercie naszego sklepu. W obszernym asortymencie BHP Efekt odnajdą Państwo różnorodne rękawice ochronne antyprzecięciowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców. Mogą zdecydować się Państwo na preferowany model, kolor, a także odpowiedni rozmiar, nabywając dokładnie takie rękawice antyprzecięciowe, jakie będą odpowiadać Państwa potrzebom w największym stopniu. Każda pozycja w naszym katalogu produktów zawiera szczegółową specyfikację techniczną, określającą między innymi normy spełniane przez daną parę rękawic czy dokładny rozpis materiałów.

Warto zatem postawić na asortyment BHP Efekt i wyposażyć się w najlepsze rękawice antyprzecięciowe bez zbędnego przepłacania. Oferujemy najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie – zachęcamy do zakupów!

pixel