Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mascot Advanced - spodnie robocze

( ilość produktów: 7 )

Mascot Advanced – kolekcja, która zmieni Twoje podejście do pracy

Odzież robocza nie zawsze musi być gruba, niewygodna i krępująca. Najlepsze marki tworzą współcześnie zaawansowane ubrania, które gwarantują pracownikom ochronę przed urazami, ale zapewniają też swobodę ruchu w każdych warunkach. Dowodem na to jest innowacyjna odzież BHP – Mascot Advanced. W naszej ofercie znajdziesz rozbudowaną ofertę ubrań tej marki.

Stawiając na spodnie Mascot Advanced czy innego rodzaju elementy, masz gwarancję, że Twoi pracownicy otrzymają zabezpieczenie najwyższej jakości. Każde ubranie z serii jest trwałe, komfortowe w użytku, a jednocześnie chroni ciało osoby wykonującej dane działanie przed urazami. Warto mieć to na uwadze!

Mascot Advanced - seria ubrań dla profesjonalistów

Jesteśmy jednym z liderów w branży BHP w Polsce i z tego względu nie mogło zabraknąć u nas ubrań Mascot Advanced, wykonanych w technologii Mascot Advanced Stretch. Oznacza to, że kurtki czy spodnie tej marki posiadają warstwę ochronną, zabezpieczającą przed wpływem warunków atmosferycznych.

Odzież Mascot Advanced świetnie nadaje się do wykorzystania w pracach zewnętrznych, często w warunkach deszczowych czy wietrznych. To wariant wybierany przez profesjonalistów, a o jego skuteczności świadczą liczne i pozytywne opinie naszych Klientów.

Już teraz dołącz do nich i zapewnij swoim pracownikom ochronę najwyższej klasy, przy jednoczesnym dbaniu o komfort pracy. Posiadamy szeroki asortyment ubrań Mascot Advanced, dostępnych m.in. w wielu rozmiarach czy wariantach kolorystycznych.

pixel