Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Systemy powstrzymywania spadania

( ilość produktów: 9 )

W celu minimalizacji ryzyka upadków z wysokości i ograniczenia konsekwencji takich zdarzeń wszyscy pracownicy wysokościowi powinni zostać wyposażeni w profesjonalne systemy powstrzymywania spadania.

W sklepie EfektBHP.pl znajdziesz wiele rodzajów kompletnych zestawów bezpieczeństwa do pracy na wysokości najwyższej klasy. To przede wszystkim profesjonalne zestawy do prac na wysokościach Irudek - hiszpański producent akcesoriów zabezpieczających, takich jak liny, szelki, amortyzatory i inne.

Profesjonalne systemy powstrzymywania spadania Irudek

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy wiele zestawów indywidualnego zabezpieczenia dedykowanych osobom pracującym na wysokości. Prezentowane zestawy do prac na wysokościach zwykle składają się z szelek bezpieczeństwa, zatrzaśników oraz lin z amortyzatorem. Oferujemy również zestawy z pasem zamiast szelek i linią łączącą zamiast amortyzatora z liną. Systemy powstrzymywania spadania Irudek najczęściej sprzedawane są wraz z workiem na wchodzące w skład zestawu akcesoria. Zamów już dziś w doskonałej cenie!

pixel