Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Filtropochłaniacze do masek pełnotwarzowych

( ilość produktów: 3 )

Jeśli szukasz wysokiej klasy materiałów eksploatacyjnych do sprzętu chroniącego przed wdychaniem substancji szkodliwych, potencjalnie niebezpiecznych dla życia lub zdrowia, zapoznaj się z naszą ofertą na filtropochłaniacze do masek pełnotwarzowych.

W sklepie EfektBHP.pl znajdziesz filtry pasujące do różnych modeli masek. Zapoznaj się z ich specyfikacją techniczną i zamów modele pasujące do użytkowanego przez siebie sprzętu.

Profesjonalne filtry do masek ochronnych

Z myślą o użytkownikach różnorodnych modeli ochronnych masek pełnotwarzowych, do oferty sklepu wprowadziliśmy kilka rodzajów wysokiej klasy wkładów z filtrem. Znajdziesz w tym miejscu m.in. filtorpochłaniacze do masek pełnotwarzowych Panarea 7000. To profesjonalne, dobrze dopasowane wkłady, które chronią użytkownika maski przed różnego rodzaju związkami organicznymi i nieorganicznymi, gazami i parami, zwłaszcza parami kwaśnymi, a także przed amoniakiem. To wysokiej klasy sprzęt do ochrony zdrowia osób pracujących w środowisku niebezpiecznym, zwiększający bezpieczeństwo pracy, chroniący drogi oddechowe przed działaniem substancji potencjalnie groźnych dla życia i zdrowia.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty obejmującej wiele kategorii sprzętu ochronnego, zabezpieczającego przed toksycznymi oparami i gazami. Sprawdź, jakie filtropochłaniacze do masek pełnotwarzowych aktualnie sprzedajemy i zamów ich wersje dopasowane do określonego rodzaju maski. W sklepie znajdziesz wymienne akcesoria do masek Panarea 7000, 3M 6000, 6500 i innych. Zapraszamy na zakupy!

pixel