Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kombinezony ochronne robocze BHP

( ilość produktów: 1 )

Wysokogatunkowy kombinezon ochronny stanowi obowiązkowy element wyposażenia wszystkich specjalistów pracujących w różnych środowiskach. Wybierz więc sprawdzone rozwiązania, które cieszą się szczególnym uznaniem wymagających specjalistów. Kombinezon ochronny w EfektBHP.pl to słuszny wybór! Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem w tej części sklepu EfektBHP.pl.

Kombinezony ochronne robocze - profesjonalne zabezpieczenie

W wielu dziedzinach przemysłu standardowa wieloczęściowa odzież robocza nie zdaje egzaminu. Wówczas warto sięgnąć po kombinezony ochronne, które zapewniają lepsze zabezpieczenie w szczególnych warunkach. To jednoczęściowy typ odzieży, który pokrywa niemal całe ciało pracownika. W ten sposób zapobiega przypadkowemu zerwaniu odzieży i ogranicza możliwość dostawania się do wewnątrz pyłów, oparów i innych zanieczyszczeń.

Zastosowanie dla kombinezonów ochronnych

Ochronne kombinezony robocze są stosowane głównie przy pracach ze szkodliwymi czynnikami chemicznymi i biologicznymi. Nie chłoną płynów i smarów, dlatego znakomicie zabezpieczają skórę, a także wewnętrzne warstwy odzieży roboczej. Trwałe kombinezony ochronne sprawdzają się również w pracach, gdzie dominuje intensywne zapylenie, a także wymagana jest ochrona termiczna.

Kombinezony ochronne - sklep efektbhp.pl

W tej grupie przygotowaliśmy wysokiej jakości profesjonalne kombinezony ochronne. Sklep efektbhp.pl ma w swojej ofercie wszystkie rozmiary odzieży tego typu. Kombinezony wykonane są z trwałych tkanin syntetycznych, takich jak poliuretan, poliamid i zewnętrzna warstwa z polietylenu.

Materiały są dobrane w taki sposób, żeby kombinezony ochronne BHP tworzyły szczelną barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Są odporne na wilgoć, wiatr i inne zjawiska atmosferyczne, a także na przenikanie pyłów i gazów. Wszystkie kombinezony ochronne są zapinane z przodu, a elastyczne gumki dociskają materiał do ciała.

pixel