Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kalosze ochronne

( ilość produktów: 2 )

Praca z substancjami żrącymi może być czasem niebezpieczna, dlatego dobór odpowiedniego obuwia jest niezwykle ważny. Kalosze ochronne, które są odporne na kwas, to najczęstszy wybór klientów!

Kalosze ochronne z materiałów najwyższej klasy

Pracując przy materiałach, które są niebezpieczne, bardzo ważne są właściwości obuwia. Buty robocze BHP powinny być wyposażone we wkładkę antyprzebiciową. Podczas pracy na magazynie czy w przemyśle łatwo o uraz stopy. Wystające gwoździe czy elementy szkła często leżą na podłodze. Wkładka antyprzebiciowa chroni stopy przed gwoździami, szkłem czy ostrymi kawałkami. Dzięki temu buty ochronne kalosze spełniają normy BHP.

Ważną cechą, którą powinny posiadać kalosze ochronne jest wkładka pokryta oddychającym materiałem - są to buty długie, ciężkie, dlatego stopy powinny móc oddychać. Dobrej jakości buty robocze BHP są stworzone z połączenia nitrylu i PVC, co czyni je odpornymi na uszkodzenia.

Jeśli szukasz butów, które są zgodne z normami BHP, bezpieczne i posiadają najważniejsze cechy, to na efektbhp.pl znajdziesz szeroki wybór butów roboczych BHP.

pixel