Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Buty robocze S1

( ilość produktów: 11 )

Ochrona stopy jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa w miejscu pracy, dlatego półbuty robocze powinny być sumiennie dobrane.

W tej grupie znalazło się obuwie spełniające normy EN ISO 20345, które zapewnia ochronę stopy przed zgniataniem i uderzeniem z mocą nawet 200 J. Obuwie zostało wyposażone w nosek kompozytowy lub metalowy, a także zabudowaną piętę. W zależności od wariantu cholewka jest wykonywana z tkanin poliestrowych albo skóry naturalnej.

Półbuty robocze S1 w asortymencie EFEKT BHP

Oferowane w tej grupie półbuty robocze S1 mogą być stosowane w czasie prac w budownictwie, przemyśle, pracach magazynowych i innych. Buty robocze S1 powinny znaleźć się też na wyposażeniu pracowników z innych branży, gdzie w wyniku badań środowiskowych zostało zalecone obuwie tej klasy. W ofercie naszej hurtowni znalazły się buty ochronne S1 w różnych rozmiarach, a także wykonane w innej stylistyce. Obuwie ochronne S1 różnią się też sposobem wykończenia wewnętrznej części i komfortem stopy. Wszystkie charakteryzują się jednak dużą trwałością i żywotnością, dlatego na długo zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom.

Obuwie robocze S3 dla jeszcze większej ochrony

W naszej ofercie znajdziesz także buty robocze S3, które zapewniają jeszcze wyższy poziom ochrony. Obuwie robocze S3 wyposażone jest w dodatkowe elementy ochronne, takie jak wkładka antyprzebiciowa oraz odporność na wodę. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują maksymalnej ochrony w trudnych warunkach pracy. Obuwie ochronne S3 jest przeznaczone do pracy w budownictwie, przemyśle ciężkim oraz wszędzie tam, gdzie stopy pracowników są narażone na wyjątkowo trudne warunki.

pixel