Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szafy i szafki BHP

( ilość produktów: 3 )

Zakłady pracy i obiekty usługowe wymagają zaopatrzenia się w dedykowane meble specjalistyczne. W naszej ofercie można znaleźć elementy wyposażenia, takie jak szafa ubraniowa BHP i inne meble pracownicze, a także metalowe szafy do innych zastosowań.

Szafki pracownicze BHP – szeroki wybór

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi szafki pracownicze BHP. Są one funkcjonalnym elementem wyposażenia każdego zakładu pracy, a ponadto są też wymagane prawem. Pracodawcy muszą bowiem zapewnić pracownikom odpowiednie warunki socjalne. Szafa ubraniowa BHP będzie najlepszym rozwiązaniem w szatni, z której korzystać ma wiele osób. Wszystkie szafy metalowe BHP z naszej oferty zostały tak zaprojektowane, by spełniały potrzeby przeciętnego pracownika – są wysokie, wystarczająco szerokie, wyposażone w haczyki, a także mają dodatkowe półki. Szafki są też zamykane na klucz, co jest niezbędne na większości obiektów. Szafki ubraniowe BHP są wykonywane z metalu, przez co pomimo stosunkowo dużej pojemności nie zajmują zbyt wiele miejsca, jednocześnie zachowując wysoki poziom wytrzymałości.

Szafy metalowe BHP – solidność w dobrej cenie

Szafy metalowe BHP to najlepsze rozwiązanie dla osób szukających mocnych mebli w dobrej cenie. Są one wystarczająco wytrzymałe, by można je było eksploatować w firmowych szatniach, a także warsztatach i pomieszczeniach produkcyjnych. Ze względu na materiał wykonania zachowają swoją funkcjonalność przez wiele lat, a zachowanie ich w czystości jest bardzo łatwe. W naszej ofercie mamy meble pracownicze w różnych wariantach jeśli chodzi o wielkość. Zapraszamy do sprawdzenia dokładnych parametrów technicznych w opisach każdego z produktów.

Szafy metalowe BHP specjalistyczne

W naszym asortymencie można też znaleźć szafy metalowe BHP innego zastosowania. Są to między innymi szafy lekarskie dedykowane do przechowywania leków, sprzętu medycznego lub podobnych produktów. Są one zamykane na kluczyk, a front szafek pozostaje w pełni przeszklony. Można je z powodzeniem wykorzystać także w sklepie lub magazynie.

pixel