Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Karabińczyki wspinaczkowe i zatrzaśniki

( ilość produktów: 25 )

Nasz sklep BHP oferuje szeroki wybór profesjonalnych zatrzaśników i karabińczyków, których celem jest ochrona przed upadkiem w czasie pracy na wysokości. Prezentowane zatrzaśniki zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów, takich jak stal oraz aluminium. Wszystkie karabińczyki do wspinaczki spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa, a poszczególne modele różnią się od siebie wielkością, kształtem oraz sposobem zamykania. Oferujemy między innymi zatrzaśniki typu twist-lock, duel-lock, o zamknięciu gwintowym, a także dokręcane kluczem. W ofercie posiadamy również modele ze ślepą końcówką, która zapobiega zaczepieniu się lin lub taśm o krawędź zatrzaśnika. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego w naszym sklepie posiadamy karabińczyki do wspinaczki o różnej wytrzymałości statycznej- nawet do 45kN. W ofercie mamy również specjalne zaczepy nożycowe występujące w różnych rozmiarach- małym, średnim i dużym. Za pomocą zaczepów można łatwo przyłączyć system przeciwupadkowy do punktu stałej konstrukcji. Użyta do produkcji stal nierdzewna, a także system automatycznego blokowania zapewnią bezpieczeństwo pracy nawet na dużej wysokości.

Karabińczyki bezpieczeństwa, na których można polegać

Karabińczyki są niezbędnym wyposażeniem każdego pracownika wysokościowego, w tym budowlańców, monterów, czy też konserwatorów linii energetycznych i telekomunikacyjnych. Za ich pomocą można zamocować liny do uprzęży lub szelek. Ponieważ w grę wchodzi kwestia bezpieczeństwa, należy wybierać wysokiej jakości, wytrzymałe produkty o potwierdzonym działaniu. Tylko wtedy będą mogły zapewnić odpowiednią ochronę w razie upadku.

Karabińczyki w sklepie EfektBHP.pl

Podczas prowadzenia prac wysokościowych nie można pozwolić sobie na korzystanie z przypadkowego sprzętu. Trzeba dopilnować nawet najdrobniejszego szczegółu, który pozwoli na bezpieczne wykonywanie pracy. Dlatego stosowane karabińczyki nie mogą być akcesoriami przypadkowymi. Wątpliwości nie może pozostawiać trwałość i wytrzymałość na obciążenia mechaniczne, a także sprawność karabińczyka.

W ofercie naszego sklepu znajdują się karabińczyki wykonywane z wysokiej jakości stopów metali. Wszystkie produkty testowane są pod kątem wytrzymałości i trwałości nawet w bardzo trudnych warunkach. Każdy karabińczyk jest przebadany pod kątem wytrzymałości na obciążenia i taka informacja znajduje się na jego opakowaniu. Profesjonalne karabińczyki są też odporne na działanie wilgoci, dlatego nie ma obaw o powstawanie korozji na ich powierzchni.

Wybierając odpowiednie karabińczyki, warto kierować się ich kształtem i rozmiarem. Z informacji dotyczących produktu można dowiedzieć się jakiej średnicy liny są nimi obsługiwane, a także jakie obciążenie są w stanie wytrzymać. Karabińczyk może mieć inny zaczep, a także kształt, co ułatwi wykorzystanie produktu do konkretnego zastosowania.

Karabińczyki - gdzie jeszcze się przydadzą?

Naturalną przestrzenią, w której stosuje się karabińczyki, są prace wysokościowe. To tam szczególnie wymagana jest najwyższa jakość tych produktów. Jednak zatrzaśniki można stosować też w innych miejscach i okażą się pomocne przy wykonywaniu różnych zadań. Często używane są w branży transportowej do zabezpieczania towaru lub zaczepiania obciążenia na podnośniki. Produkty o sporej nośności można spotkać na siłowniach przy mocowaniu akcesoriów na maszynach oporowych. Mniej wytrzymałe karabińczyki wystarczą do zapinania kluczy, łańcuchów czy nawet dekoracji. Bardzo przydatne będą zatrzaśniki w czasie wypraw outdoorowych, przy suszeniu prania w trudnych warunkach czy przy drobnych naprawach.

Zatrzaśniki w atrakcyjnej cenie

Wysokiej jakość produkty nie mogą być wyjątkowo tanie, ponieważ kosztowna jest technologia ich produkcji i rodzaj zastosowanych materiałów. Jednak zamawiając karabińczyki z naszego sklepu, możesz sporo zaoszczędzić. Wieloletnia działalność na rynku i zamawianie dużych ilości sprzętu, w tym karabińczyków, pozwala nam oferować konkurencyjne ceny. Dzięki temu, wybierając produkty z naszej oferty, można jednocześnie uzyskać wysokiej jakości zatrzaśniki, a także zapłacić za nie możliwie niewiele.

Dodatkowe korzyści ze współpracy z naszym sklepem odczujesz, jeśli Twoje zamówienie przekroczy cenę 40 złotych. Wówczas nie zapłacisz za wysyłkę towaru, ponieważ wszelkie koszty pozostaną po naszej stronie. Jeżeli dostawa obejmie wiele produktów i będzie Cię interesował zakup większych ilości towaru, jesteśmy w stanie udzielić rabatu na karabińczyki. Jeśli zamawiasz niewiele, a nie chcesz płacić za przesyłkę, dodaj do swojego koszyka produkty z innych grup. Zyskasz w ten sposób profesjonalny sprzęt BHP, który wspomoże karabińczyki w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom wysokościowym.

pixel