Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gogle ochronne na oczy BHP

( ilość produktów: 9 )

W asortymencie sklepu internetowego Efektbhp.pl znajdziesz niezbędne produkty zabezpieczające twarz i oczy pracowników. W naszej ofercie są zróżnicowane kolorystycznie i wielkością gogle ochronne dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego w pracy należy wykorzystywać gogle na oczy ochronne?

Zagwarantowanie właściwej ochrony twarzy i oczu jest niezbędne z uwagi na przepisy BHP i daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa. W naszym sklepie znaleźć można gogle na oczy ochronne przeznaczone do różnych zadań. Są wykonane z trwałych materiałów i bardzo wygodne w użytkowaniu. Wszystkie gogle ochronne BHP wykonane są z bardzo trwałych materiałów i posiadają gumę mocującą, która przytrzymuje okulary stabilnie, ale nie uwiera i nie powoduje otarć skóry.

Do jakich zadań pracowniczych wykorzystywać można gogle ochronne BHP?

Proponowane w naszym katalogu gogle ochronne BHP dedykowane są do różnych zadań. Na co dzień sprawdzają się w pracy wykwalifikowanych specjalistów pracujących w budownictwie lub przy instalacjach elektrycznych.

Proponujemy między innymi spawalnicze okulary ochronne, które posiadają wymienną powłokę Uvex Ultrasonic Flip-Up lub gogle przyciemniane Pheos Guard 9192.181 Uvex wyposażone w uszczelkę i gumę. Chronią przed słońcem i sprawdzają się w miejscach o dużym zapyleniu.

Polecamy także elektrostatyczne przyciemniane gogle pheos cx2 sonic 9309.286 Uvex. Dzięki nim ochrona oczu i twarzy BHP zapewniona będzie nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Okulary są certyfikowane. Ważą tylko 34 g i nie kolidują z kaskami lub maskami.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty i w razie potrzeby do kontaktu z konsultantami.

pixel