Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem, na rower i motocykl

( ilość produktów: 14 )

W naszym asortymencie znajdziesz każdy model kamizelki odblaskowej. Oferujemy uniwersalne produkty zarówno w rozmiarach męskich, jak i damskich.

Elementy zostały wykonane z wysokiej jakości poliestru. Tworzywo sztuczne jest odporne na zabrudzenia, wytrzymałe, a przy tym lekkie i oddychające. Odblaskowe kamizelki mają swobodny fason, który nie krępuje ruchów. Można je założyć na każdy ubiór, niezależnie od pory roku. Akcesoria mają fluorescencyjne kolory, a srebrne pasy rozmieszczono w widocznych miejscach, dzięki czemu pracownicy są dostrzegani przez operatorów pojazdów mechanicznych nawet z dużej odległości. Kamizelki robocze odblaskowe są praktycznym dodatkiem, który zwiększa bezpieczeństwo na drodze komunikacyjnej, magazynie czy na hali produkcyjnej. Pozwalają na uniknięcie zagrożenia i skutecznie zmniejszają liczbę wypadków przy pracy.

Oferujemy różnorodne kamizelki odblaskowe, które sprawdzają się w branżach związanych z transportem wewnątrzzakładowym, budownictwem oraz wszędzie tam, gdzie występuje natężony ruch pojazdów. Co więcej, są przydatne w codziennych czynnościach. To kamizelki odblaskowe na rower, dla pieszych i kierowców. Ich użytkownicy są widoczni w każdych warunkach, niezależnie od pory dnia i pogody.

Kamizelki robocze odblaskowe

Oferujemy wiele rodzajów kamizelek i szelek odblaskowych, które posiadają różne wzory i kolory. W naszym asortymencie znajdziesz dobrze widoczne żółte i pomarańczowe modele. Na okres wiosenno-jesienny proponujemy lekkie produkty z dodatkiem siateczki. Niektóre akcesoria wyposażono w praktyczne dodatki, takie jak kieszenie na długopis, telefon komórkowy, czy dodatkowe mniejsze narzędzia.

Znajdziesz u nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem, które sprawdzają się na budowie i hali magazynowej. Czarne napisy zamieszczono na plecach, a czcionka jest bardzo dobrze widoczna nawet z dalekiej odległości. Nadruk cechuje się wysoką jakością i odpornością na warunki atmosferyczne, a pod wpływem promieniowania słonecznego nie blaknie. Nasze produkty zaprojektowano z myślą o utrzymaniu wysokich standardów BHP. Odpowiadają wszystkim wymaganiom prawnym i obowiązującym normom. Zapraszamy do zakupu.

pixel