Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Chemia profesjonalna

( ilość produktów: 2 )

Zadbaj o czystość miejsca pracy i bezpieczeństwo swoich pracowników. Chemia profesjonalna dostępna w EfektBHP.pl to preparaty pozwalające na efektywną dezynfekcję stanowiska, narzędzi, dłoni i elementów wyposażenia (np. mebli). Wybierz zestaw produktów od cenionych producentów i ciesz się wydajnością. Zobacz, co mamy do zaoferowania i poznaj rozwiązania, które zapewnią czystość w Twojej firmie!

Chemia profesjonalna dla wymagających – niezbędny zestaw dla każdej firmy

Płyny dezynfekujące to obowiązkowy element wyposażenia dla pracowników odpowiedzialnych za czystość obiektu. Jeśli zależy Ci na zadowalających rezultatach, wykorzystuj środki takich firm, jak np. Kramp i Tess. Nie bez powodu cieszą się one szczególnym uznaniem użytkowników. Ich produkty zostały przebadane przez niezależne laboratoria i Państwowe Instytuty Badawcze, które potwierdzają właściwości i bezpieczeństwo eksploatacji. Posiadają zatem certyfikaty i atesty stanowiące najlepszy dowód jakości składu. Spełnianie norm i standardów bezpieczeństwa to gwarant satysfakcji – niezależnie, czy interesuje Cię chemia profesjonalna pozwalająca na dezynfekcję dłoni, czy otoczenia.

UWAGA! Pamiętaj, by stosować się do instrukcji obsługi i zaleceń producenta. Chemia profesjonalna może być mocno skondensowanym produktem, który ze względu na siłę działania, jest w stanie wykazywać właściwości drażniące. Jeśli więc na opakowaniu pojawia się informacja dot. rozcieńczania preparatu, należy dostosować się do wskazówek i podanych proporcji.

Interesują Cię wysokogatunkowe płyny bakteriobójcze lub dezynfekujące? Jesteś więc we właściwym miejscu. Udało nam się połączyć atrakcyjne ceny i najlepszą jakość, tworząc w ten sposób ofertę doskonałą. Przekonaj się o tym na własne oczy i poznaj asortyment, który czeka na Ciebie w tej kategorii. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi częściami sklepu EfektBHP.pl. Dysponujemy szerokim zakresem wyposażenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

pixel