Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Trzewiki robocze S1

( ilość produktów: 6 )

Oferowane trzewiki robocze s1 są niezwykle wygodne. Zapewniają maksymalny komfort pracownikom oraz podwyższają bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków. Akcesoria warto stosować w miejscach pracy, gdzie występuje ryzyko przebicia, przecięcia lub przygniecenia stopy przez spadające elementy. Są odpowiednim wyborem na hale magazynowe, budowy oraz wszędzie tam, gdzie pracownicy mają kontakt z ostrymi krawędziami lub ciężkimi towarami.

Niezawodne trzewiki robocze s1

Nasze trzewiki robocze s1 spełniają wymagania normy ISO 20345. Obuwie zostało wyposażone w odporny na uderzenie podnosek, który jest wykonany z hipoalergicznego kompozytu lub metalowej wkładki. Proponowane produkty cechują się właściwościami antyelektrostatycznymi. Mają antypoślizgową podeszwę, która chroni przed skutkami poślizgnięcia się na mokrej posadzce. W naszym sklepie znajdziesz modele wiązane na sznurówki i zapinane na rzepy.

Oferujemy trzewiki robocze sięgające kostki, dzięki czemu skutecznie stabilizują stopę i chronią przed wypadkiem przy pracy. Z kolei do pracy wewnątrz budynku polecamy lżejsze buty zapinane na rzepy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.

pixel