Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Liny horyzontalne

( ilość produktów: 9 )

Bezpieczeństwo pracowników odpowiedzialnych za realizację zadań na wysokości, to definitywna podstawa BHP. Liny horyzontalne stanowią zatem obowiązkowy element wyposażenia, który należy udostępnić swoim pracownikom – niezależnie od tego, czy są oni odpowiedzialni za instalacje elektryczne i stoją na drabinie, czy wykonują wykończenie elewacyjne na rusztowaniu. Zadaniem przedsiębiorcy jest wyeliminowanie lub ograniczenie ryzyka w maksymalnym stopniu. Wykorzystuj w tym celu asortyment dostępny w EfektBHP.pl.

Liny horyzontalne, czyli zabezpieczenie dla specjalistów pracujących na wysokościach

Oferowane liny horyzontalne lub linki dostępne w EfektBHP to wyposażenie certyfikowane, które spełnia najwyższe normy i standardy (EN 795:1996). Są to wyroby renomowanej marki Irudek, której prawdopodobnie nie musimy przedstawiać – zwłaszcza jeśli masz już doświadczenie w pracy na wysokościach. Jest to międzynarodowa firma, która swoje wyroby oferuje od ponad 30 lat na światowych rynkach specjalistów pracujących w skomplikowanych warunkach o podwyższonym ryzyku. Możesz więc zaufać dostępnym propozycjom i wykorzystać w pełni ich potencjał.

Posiadamy liny o zróżnicowanych rozmiarach i możliwościach. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że każdy znajdzie zabezpieczenia spełniające jego indywidualne oczekiwania. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz m.in. w opisach produktów. Skorzystaj z nich przed zakupem.

Horyzontalne liny kotwiczące do nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Do dyspozycji klientów oddajemy kompleksowe rozwiązania zapewniające zestaw narzędzi i akcesoriów ochronnych. Wybierając więc sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości w EfektBHP.pl, stawiasz na sprawdzone rozwiązania, które gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych i bezpiecznych klientów.

Potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zestawu? Chcesz złożyć zapytanie ofertowe na większość ilość wyposażenia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

pixel