Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Smycze narzędziowe i akcesoria

( ilość produktów: 9 )

Praca z wieloma narzędziami wymaga wyposażenia się w odpowiednie akcesoria, jeśli chce się zachować ergonomię i efektywność. Dostępne u nas smycze narzędziowe nie tylko pozwolą na wygodniejsze i sprawniejsze wykonywanie czynności, ale też zwiększą bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Smycze narzędziowe – zastosowanie

Specjalistyczne smycze narzędziowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą one służyć do zamocowania narzędzi ręcznych, narzędzi elektrycznych, końcówek urządzeń pneumatycznych, a także niewielkich podręcznych pojemników. W naszym asortymencie można znaleźć smycze narzędziowe w różnych wariantach dedykowanych do wielu rodzajów narzędzi – lekkich ważących do kilku kilogramów, a także dużo cięższych ważących nawet ponad 20 kg.

Smycze narzędziowe dla wygody i bezpieczeństwa

Zastosowanie smyczy narzędziowych nie tylko zwiększa komfort pracy - można je wykorzystać w warsztacie, lub pracując na wysokości, by mieć wszystkie narzędzia ciągle przy sobie – ale także poprawia poziom bezpieczeństwa, dbając o to, by żadne narzędzie nie poleciało w nieprzewidzianym momencie. Artykuły BHP tego rodzaju są też bardzo łatwe w zastosowaniu.

pixel