Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Natryski i oczomyjki

( ilość produktów: 4 )

Ilość zagrożeń w zakładach pracy jest bardzo duża, a w przypadku oczu, błyskawiczna interwencja jest kluczowa dla zachowania zdrowia. Dostępna w naszym sklepie płuczka do oczu to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu, laboratorium i zakładów, w których oczy są narażone na czynniki chemiczne lub fizyczne.

Płuczka do oczu – jak działa?

Specjalistyczna płuczka do oczu pozwala na bezpieczne i efektywne wypłukanie z oczu ciał obcych lub pozbycie się substancji chemicznych mogących powodować dyskomfort lub nawet uszkodzenie oka. Oczomyjki przenośne składają się ze specjalnych gruszek pozwalających precyzyjnie obmyć oko, a także dedykowanego roztworu będącego bezpiecznym dla oka. Dostępna w naszym sklepie płuczka do oczu bazuje na roztworze chlorku sodu i kwasu fosforowego, co pozwala na bezpieczne i komfortowe płukanie oczu. Płuczka została tak zaprojektowana, by do jej użycia niepotrzebne było specjalne przeszkolenie, a jedynie bazowanie na załączonych instrukcjach.

Oczomyjki przenośne – łatwe w użyciu i uniwersalne

Artykuły BHP, takie jak oczomyjki przenośne to uniwersalne wyposażenie każdego zakładu pracy. Dostępne jest u nas w wielu wariantach w formie gotowych do użycia zestawów.

pixel