Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tyczki teleskopowe i haki robocze

( ilość produktów: 3 )

Z myślą o realizacji prac na wysokości, na przykład na masztach energetycznych, stworzone zostały specjalistyczne urządzenia kotwiczące. To m.in. odpowiednio wyprofilowane haki robocze przeznaczone do montażu w miejscach trudnodostępnych.

Do mocowania haka wykorzystywana jest specjalna tyczka teleskopowa. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu sprzętu, zapoznaj się z ofertą sklepu EfektBHP.pl i oszczędzaj!

Profesjonalne haki robocze do pracy na wysokości

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep BHP znajdziesz dwa podstawowe rodzaje haków roboczych. Są to haki izolowane, zabezpieczające przed porażeniem prądem i nieizolowane. Oba typy haków pełnią funkcję punktu kotwiczącego do lin życia lub lin asekuracyjnych i są przeznaczone do stosowania w miejscach trudnodostępnych. Ich podwieszanie jest łatwiejsze, jeśli na wyposażeniu pracownika znajduje się specjalna tyczka teleskopowa. Haki można przyczepiać m.in. do urządzeń samohamujących.

Przeznaczone do zabezpieczania osób pracujących na wysokości, specjalistyczne haki robocze to profesjonalny sprzęt pełniący funkcję punktu kotwiczącego. Prezentowane haki zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującą normą jakości dla profesjonalnego wyposażenia zabezpieczającego przed upadkami z wysokości EN 795B. To wysokiej klasy sprzęt, który ogranicza ryzyko wypadku i umożliwia pewne zamocowanie liny chroniącej przed upadkiem.

Sprawdź, jakie urządzenia kotwiczące oferuje nasz sklep i zamów interesujące Cię ich wersje. W tym miejscu znajdziesz tyczki i haki robocze, ale sprzedajemy również wiele innych rodzajów profesjonalnych urządzeń do kotwienia. Zapraszamy!

pixel