Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przenośne liny życia

( ilość produktów: 4 )

Stworzone z myślą o pracach na wysokości, przenośne liny życia są sprzętem mającym na celu zabezpieczenie pracownika przed niekontrolowanym upadkiem, a gdy jednak do niego dojdzie, ograniczającym jego negatywne konsekwencje. Tego typu sprzętu używa się przy okazji realizacji różnego rodzaju prac na wysokości, na drabinach, rusztowaniach i bezpośrednio na dachach.

Co to są przenośne liny życia?

Na rynku sprzęt BHP przeznaczonego do ochrony przed upadkiem z wysokości znaleźć można różnorodne urządzenia kotwiczące. Jednym z podstawowych urządzeń tego typu są przenośne liny życia, które składają się z dwóch zasadniczych części: elementu mocującego i liny, najczęściej stalowej. Element mocujący przytwierdza się do konstrukcji typu stałego, na przykład do powierzchni dachu, a prowadzącą od niego linę mocuje się do pasa bezpieczeństwa, w który ubrany jest pracownik. W ofercie sklepu EfektBHP.pl znajdziesz kilka różnych wersji lin życia, w tym urządzenia ze wskaźnikiem napięcia liny i z regulacją jej długości, dla dwóch lub nawet czterech osób oraz przenośne liny życia w formie taśmy, z mechanizmem zapadkowym do regulacji długości liny.

Chroń pracowników wykonujących prace na wysokości przed upadkami, inwestując w profesjonalny sprzęt BHP. Zapoznaj się z naszą ofertą na nowoczesne urządzenia kotwiczące, w tym różnorodne modele przenośnych, tymczasowych lin życia. Wybierz sprzęt dedykowany realizacji określonego typu pracy, przystosowany do jednoczesnego zabezpieczania jednej lub kilku osób.

pixel