Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rękawice nitrylowe i lateksowe

( ilość produktów: 7 )

Zainwestuj w rękawice nitrylowe i zabezpiecz siebie oraz swój zespół. Nie szukaj oszczędności wśród akcesoriów ochronnych, co może mieć konsekwencje w postaci zagrożenia zdrowia lub życia pracowników mających kontakt z substancjami chemicznymi, próbkami biologicznymi, obcymi osobami itp. W EfektBHP znajdziesz rękawice jednorazowe nitrylowe w najlepszych cenach.

Rękawice nitrylowe ochronne niebieskie

Wysokiej klasy rękawice ochronne nitrylowe stanowią nieodłączny element wyposażenia wielu specjalistów i wszystkich służb ratunkowych – nie tylko w okresie zwiększonego ryzyka epidemiologicznego. Chronią one przed bakteriami, wirusami lub skaleniami, np. gdy funkcjonariusz lub ratownik wkłada dłoń w kieszeń pacjenta/osoby zatrzymanej i może natrafić tam na ostry przedmiot niewiadomego pochodzenia.

Do dyspozycji klientów oddajemy najpopularniejsze i najbardziej funkcjonalne rękawice nitrylowe niebieskie. Są to rękawice ochronne, na których doskonale widać obecność płynów, smarów i innych substancji lub zabrudzeń – które mogłyby być niewidoczne w przypadku rękawic w kolorze czarnym. Sprawdź wszystkie nasze rękawice ochronne!

pixel