Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Taśmy do kotwiczenia

( ilość produktów: 8 )

Stworzone w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy na wysokości, poliestrowe taśmy do kotwiczenia można stosować wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość ich zamocowania do trwałego elementu konstrukcyjnego, na przykład do poziomej belki, rury czy balustrady.

To nieodzowny element indywidualnej ochrony osób wykonujących prace na wysokościach, przede wszystkim pracowników budowlanych i remontujących różnego rodzaju konstrukcje, w tym mosty, wiadukty i dachy.

Wytrzymałe taśmy do kotwiczenia poliestrowe

Do dyspozycji klientów sklepu EfektBHP.pl przygotowaliśmy najwyższej jakości urządzenia kotwiczące renomowanej, hiszpańskiej marki Irudek. Znajdziesz w tym miejscu wykonane z wytrzymałego tworzywa poliestrowego, odporne na zerwanie taśmy do kotwiczenia o różnej długości oraz punkty kotwiczące w formie pasa zakończonego obustronnie stalowymi pierścieniami. Taśmy i punkty kotwiczące charakteryzują się wytrzymałością rzędu 22kN. To profesjonalny sprzęt przeznaczony do realizacji prac na wysokości. Sprawdź, jakie taśmy do kotwiczenia oferujemy i zamów potrzebny ich rodzaj.

pixel