Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Drzwiowe i szynowe

( ilość produktów: 4 )

W celu zabezpieczenia przed upadkami z wysokości stosuje się różne rodzaje systemów kotwiczących, w tym urządzenia kotwiczące szynowe przystosowane do współpracy z szyną o przekroju dwuteownika, urządzenia kotwiczące drzwiowe oraz przystosowane do montażu na balustradach.

Oferowany przez sklep EfektBHP.pl sprzęt jest podstawą bezpiecznej pracy na wysokości, zwłaszcza na budowach, rusztowaniach i dachach.

Profesjonalne urządzenia kotwiczące do pracy na wysokości

Podstawą bezpieczeństwa osób wykonujących różnego rodzaju prace na wysokości jest odpowiednie zamocowanie lin, które chronią przed upadkiem i jego konsekwencjami. Do mocowania lin przeznaczone są różnorodne urządzenia kotwiczące. Dobrym przykładem takiego sprzętu są specjalne systemy do mocowania w drzwiach, na szynach i balustradach. Największą popularnością cieszą się uniwersalne urządzenia kotwiczące szynowe, które stosuje się na różnego rodzaju konstrukcjach stalowych. Na budowach stosuje się również urządzenia kotwiczące drzwiowe i balustradowe. Pierwsze z nich można dopasować do otworów drzwiowych lub podobnych. Drugie stworzono z myślą o mocowaniu na różnego rodzaju balustradach.

Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu obejmującą różnorodne urządzenia kotwiczące i zamów sprzęt przystosowany do montażu w określonym miejscu, zdolny do jednoczesnej ochrony jednego lub kilku osób pracujących na wysokości. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone urządzenia kotwiczące szynowe i inne znanych na rynku marek. To trwały i funkcjonalny sprzęt w dobrej cenie. Zapraszamy do składania zamówień!

pixel