Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Trójnogi BHP

( ilość produktów: 6 )

Niezawodny trójnóg BHP to obowiązkowy element wyposażenia każdego zespołu realizującego zadania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wybierając zatem asortyment, należy kierować się przede wszystkim jakością komponentów i dopracowaniem konstrukcji. W EfektBHP.pl zadbaliśmy o to, by wszystkie trójnogi BHP (i inne produkty) charakteryzowały się niezawodnością, wytrzymałością i bezpieczeństwem eksploatacji. Dzięki temu pracownicy nie muszą obawiać się o siebie i mogą w pełni skupić się na powierzonych zadaniach.

Trójnóg bezpieczeństwa

Oferowane trójnogi BHP gwarantują wytrzymałość na poziomie 500 kg obciążenia roboczego i posiadają szeroki zakres możliwości dostosowania do potrzeb. Dzięki temu są one wielofunkcyjne i sprawdzą się w każdej skomplikowanej sytuacji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami, które przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem.

Znajdziesz w naszej ofercie również inne urządzenia BHP niezbędne do pracy. W tej kategorii dysponujemy m.in. takimi produktami jak kompatybilna wyciągarka ratownicza w pełnym zestawie. W pozostałych częściach sklepu posiadamy także liny życia, odzież ochronną, czy kaski.

EfektBHP.pl to doświadczeni specjaliści, którzy swoje umiejętności zdobywali na przestrzeni lat w branży. Sklep BHP EfektBHP.pl dostępny jest dla klientów od ponad 20 lat! Zaufaj zatem naszej wiedzy, którą pozyskujemy od 1999 r. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia zakupowego, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości.

Każdy oferowany trójnóg BHP w EfektBHP to produkt wykonany z dbałością o detale i z wyselekcjonowanych tworzyw. Mamy więc 100-procentową pewność, że poradzą sobie one w każdych warunkach – nawet najbardziej ekstremalnych. Trójnóg BHP to perfekcyjne narzędzie do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu aluminium, posiadają one wyjątkowo lekką i mobilną konstrukcję. Przenoszenie trójnogów w szybkim tempie nie powinno zatem stanowić problemu, co gwarantuje maksymalną wydajność realizacji zadań.

pixel