Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pierścienie do kotwiczenia

( ilość produktów: 5 )

Z myślą o przygotowaniu pojedynczego punktu kotwiczącego stałego dla jednej lub większej liczby osób sklep EfektBHP.pl wprowadził do oferty trwałe pierścienie do kotwiczenia o zróżnicowanej konstrukcji.

Wśród prezentowanych akcesoriów znaleźć można pierścienie przystosowane do montażu na śruby o różnych średnicach, przeznaczone do obsługi lin wielu typów.

Profesjonalne pierścienie do kotwiczenia lin zabezpieczających

Do zabezpieczenia osób pracujących na wysokości potrzebne są nie tylko odpowiedniej jakości liny i szelki lub pasy, ale także przeznaczone do mocowania lin, różnego rodzaju urządzenia kotwiczące. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie najważniejsze kategorie tego typu sprzętu, w tym nadające się do mocowania na stałe w stropach betonowych lub konstrukcjach stalowych, wytrzymałe, stalowe pierścienie do kotwiczenia. Pierścienie mocuje się do konstrukcji stałych przy pomocy śrub, a następnie zawiesza na nich liny asekuracyjne i liny życia, które chronią przed upadkiem. Sprawdź, jakie urządzenia kotwiczące zamówisz u nas od ręki. Zapraszamy!

pixel